Přepravka na ovoce a zeleninu 40x30x16 cm
Kód: TBA-967920Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Delší trvanlivost potravin – perforování v bednách umožňuje přístup vzduchu k potravinám.
- Odolnost vůči olejům, pryskyřicím a zásadám – odolné materiály zajišťují dlouhou životnost produktu.
- Praktičnost při přepravě – nízká hmotnost a praktické rozměry činí přepravku snadno přenositelnou.
Popis produktu
Přepravka na ovoce a zeleninu 40x30x16 cm je vhodná pro přepravu čerstvých potravin, jako jsou ovoce a zelenina. Perfektní volba pro domácnosti, které chtějí uchovat čerstvost potravin.
Kde ho využijete
Přepravku můžete využít pro přepravu čerstvých potravin do sklepa, do auta nebo do jiné místnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce a zeleninu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8594177266113 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 38 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 15 cm |
| Objem: | 16 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 16 cm |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




