Přepravka na ovoce a zeleninu 60x40x13
Kód: TBA-970950Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Delší trvanlivost potravin – perforování v bednách umožňuje přístup vzduchu k potravinám.
- Odolnost vůči olejům a pryskyřicím – plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polyetylenu je odolná vůči olejům a pryskyřicím.
- Normované rozměry – rozměry 60 x 40 cm jsou ideální pro transport a manipulaci na paletách.
Popis produktu
Přepravka na ovoce a zeleninu 60x40x13 je praktická a efektivní řešení pro transport a manipulaci potravin. Je vyrobena z vysoce kvalitního polyetylenu, který je odolný vůči olejům a pryskyřicím.
Kde ho využijete
Přepravku na ovoce a zeleninu 60x40x13 můžete využít pro transport a manipulaci potravin na paletách, například při přepravě ovoce a zeleniny do obchodů nebo restaurací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce a zeleninu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.29 kg |
| EAN: | 8594177261545 |
| Hmotnost: | 1.29 kg |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 56.8 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 11.8 cm |
| Objem: | 30 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13 cm |
| Hmotnost: | 1.29 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




