Přepravka na pečivo N
Kód: TBA-128000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči nízkým teplotám – plastové boxy vyrobené z vysoce kvalitního polyetylenu odolávají i nízkým teplotám, proto jsou vhodné i do chladících zařízení.
- Snadná hygienická čistitelnost – všechny přepravní bedny se snadno čistí.
- Možnost potisku – přepravka na pečivo N umožňuje potisk, aby se přizpůsobila vašim potřebám.
Popis produktu
Přepravka na pečivo N je určena pro skladování a přepravu pečiva. Je vyrobena z vysoce kvalitního polyetylenu, který umožňuje cirkulaci vzduchu a odolává nízkým teplotám.
Kde ho využijete
Přepravka na pečivo N je vhodná pro skladování a přepravu pečiva v restauracích, bistroch, kavárnách a dalších potravinářských zařízeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8594177261378 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 12 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13.5 cm |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




