Přepravka na pečivo S v20
Kód: TBA-128110Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči nízkým teplotám – plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitní polyethylenu odolává i nízkým teplotám, což je velkou výhodou při skladování potravin.
- Lehká hygienická čistitelnost – všechny přepravní bedny se snadno čistí, což je důležité pro udržování čistoty potravin.
- Možnost potisku – přepravka na pečivo S v20 je vhodná pro potisk, což umožňuje přizpůsobit ji vašim potřebám.
Popis produktu
Přepravka na pečivo S v20 je plastová přepravka, která umožňuje cirkulaci vzduchu a je vhodná pro skladování potravin. Je vyrobena z vysoce kvalitní polyethylenu, který odolává i nízkým teplotám.
Kde ho využijete
Přepravku na pečivo S v20 můžete použít pro skladování pečiva, chleba nebo jiných potravin, které vyžadují vzduchotěsnou přepravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 8594177261385 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 18.5 cm |
| Objem: | 37 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 20 cm |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




