Přepravka na pečivo S v22
Kód: TBA-128100Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči nízkým teplotám – díky vysoce kvalitnímu polyethylenu je přepravka vhodná i do chladících zařízení.
- Snadná hygienická čistitelnost – všechny přepravní bedny se snadno čistí, což je velký benefit při skladování potravin.
- Možnost potisku – přepravka je vhodná pro firmy, které chtějí potiskovat své produkty.
Popis produktu
Přepravka na pečivo S v22 je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polyethylenu, která umožňuje cirkulaci vzduchu a je vhodná pro skladování potravin.
Kde ho využijete
Přepravku na pečivo S v22 můžete použít pro skladování pečiva, sušenek nebo jiných potravin, které vyžadují dobré větrání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8594177260821 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 20.5 cm |
| Objem: | 41 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




