Přepravka R-KLT 3215
Kód: TBA-968055Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velmi odolný materiál – plastová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost produktu.
- Praktické použití – vhodná pro přepravu malých nářadí a dalších drobných věcí.
- Velký objem – nabízí prostor pro uložení nářadí a dalších věcí.
Popis produktu
Přepravka R-KLT 3215 je robustní a praktická přepravka, která je vhodná pro přepravu malých nářadí a dalších drobných věcí. Je vyrobena z plastu, který zajišťuje dlouhou životnost produktu.
Kde ho využijete
Přepravku R-KLT 3215 můžete využít pro přepravu nářadí, drobných věcí a dalších materiálů na staveništi, v dílně nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLT přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8594177268414 |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| Výška: | 14.7 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 14.7 cm |
| Barva: | tmavě modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 24.3 cm |
| Vnitřní šířka: | 16.2 cm |
| Vnitřní výška: | 12.95 cm |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 14.7 cm |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




