Přepravka RL-KLT 6280
Kód: TBA-968090Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velmi odolný materiál – plastová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost produktu.
- Praktické použití – vhodná pro přepravu malých nářadí a dalších drobných věcí.
- Velký objem – nabízí prostor pro uložení nářadí a dalších věcí.
Popis produktu
Přepravka RL-KLT 6280 je robustní a praktická přepravka, která je vhodná pro přepravu malých nářadí a dalších drobných věcí. Je vyrobena z plastu, který zajišťuje dlouhou životnost produktu.
Kde ho využijete
Přepravku RL-KLT 6280 můžete využít pro přepravu nářadí, drobných věcí a dalších materiálů na staveništi, v dílně nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLT přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.67 kg |
| EAN: | 8594177268360 |
| Hmotnost: | 2.67 kg |
| Výška: | 28 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 54.4 cm |
| Vnitřní šířka: | 35.9 cm |
| Vnitřní výška: | 26.2 cm |
| Objem: | 47 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 28 cm |
| Hmotnost: | 2.67 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




