Přepravka stoh. SN plná červená reg.60x40x30
Kód: TBA-971031Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká úspora místa – díky možnosti stohování se dochází k velké úspoře místa, což je velkou předností v logistice.
- Stohovatelné design – jednoduchým otočením lze prázdné bedny do sebe zasunout.
- Plná a uzavřená přepravka – hladké dno i stěny zajišťují bezpečné uložení zboží.
Popis produktu
Přepravka stoh SN plná je určena pro skladování a přepravu zboží. Je vyrobena z materiálu, který je vhodný pro tyto účely.
Kde ho využijete
Přepravku stoh SN plnou můžete využít pro skladování a přepravu zboží v logistice, skladování nebo při přepravě zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.29 kg |
| EAN: | 8594177263891 |
| Hmotnost: | 2.29 kg |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | červenohnědá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 34.5 cm |
| Objem: | 50.5 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 30 cm |
| Hmotnost: | 2.29 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




