Přepravka stohovatelná SN děrovaná 60x40x22
Kód: TBA-971060Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovatelnost – umožňuje úsporu místa díky jednoduchému otočení a zasunutí prázdných beden do sebe.
- Atest na styk s potravinami – zajišťuje bezpečnost potravin během skladování a přepravy.
- Děrovaná konstrukce – zajišťuje dobrý airflow a odvod vlhkosti.
Popis produktu
Přepravka SN děrovaná 60x40x22 je vyrobená z kvalitního materiálu a disponuje hladkým dnem, což zajišťuje snadnou čistotu a údržbu. Rukojeti jsou uzavřené, aby se zabránilo poškození produktu.
Kde ho využijete
Přepravku SN děrovanou 60x40x22 můžete využít pro skladování a přepravu potravin, jako jsou potraviny, nápoje nebo další zboží, které vyžaduje specifické podmínky skladování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 8594177263938 |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 37 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




