Přepravka stohovatelná SN děrovaná 60x40x27
Kód: TBA-971070Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká úspora místa – jednoduchým otočením lze prázdné bedny do sebe zasunout.
- Atest na styk s potravinami – produkt je vhodný pro skladování a přepravu potravin.
- Děrované a hladké dno – umožňuje cirkulaci vzduchu a snadnou údržbu.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN děrovaná 60x40x27 je vyrobená z materiálu, který umožňuje cirkulaci vzduchu. Je vhodná pro skladování a přepravu potravin a má atest na styk s potravinami.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN děrovanou 60x40x27 můžete použít pro skladování a přepravu potravin, například pro přepravu čerstvé zeleniny nebo ovoce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 8594177263945 |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 45.5 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




