Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x18
Kód: TBA-972010Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná úspora místa – díky stohovatelnému designu lze prázdné bedny do sebe zasunout a dochází tak k velké úspoře místa.
- Atest na styk s potravinami – produkt je vhodný pro skladování a přepravu potravin.
- Hladké dno a stěny – produkt je snadno čistitelný a má hladké povrchy, které zabrání tvorbě nečistot.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x18 je plná přepravka s uzavřenou rukojetí, která je vhodná pro skladování a přepravu potravin. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje její stohování a má hladké dno a stěny.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN plnou 40x30x18 můžete využít pro skladování a přepravu potravin v obchodě, restauraci nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8594177263983 |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Výška: | 18 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 29.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 24 cm |
| Vnitřní výška: | 17.5 cm |
| Objem: | 14.7 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 18 cm |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




