Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x22
Kód: TBA-972020Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovatelnost – umožňuje úsporu místa díky jednoduchému otočení a zasunutí prázdných beden do sebe.
- Atest na styk s potravinami – zajišťuje bezpečnost potravin během skladování a přepravy.
- Plná přepravka – umožňuje bezpečné přepravování potravin bez rizika poškození nebo úniku obsahu.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x22 je vyrobena z materiálu, který umožňuje její stohování a je vhodná pro skladování a přepravu potravin. Má hladké dno a stěny, uzavřené rukojeti a je plná, což zajišťuje bezpečnou přepravu potravin.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN plnou 40x30x22 můžete využít pro skladování a přepravu potravin v obchodě, restauraci nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8594177263990 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 29.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 24 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 18 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




