Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x27
Kód: TBA-972030Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovatelnost – umožňuje úsporu místa díky jednoduchému zasouvání prázdných beden do sebe.
- Atest na styk s potravinami – zajišťuje bezpečnost potravin během přepravy a skladování.
- Lehká manipulace – díky hladkému dnu a stěnám je přepravka snadno manipulovatelná.
Popis produktu
Přepravka SN plná 40x30x27 je plná a uzavřená, s hladkým dnem a stěnami, což umožňuje bezpečné skladování a přepravu potravin.
Kde ho využijete
Přepravku SN plnou 40x30x27 můžete využít pro skladování a přepravu potravin v obchodě, restauraci nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| EAN: | 8594177264003 |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 29.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 24 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 22.1 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 27 cm |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




