Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x35
Kód: TBA-972050Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká úspora místa – díky jednoduchému otočení lze prázdné bedny do sebe zasunout.
- Atest na styk s potravinami – produkt je vhodný pro skladování a přepravu potravin.
- Stohovatelné design – umožňuje efektivní skladování a přepravu.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN plná 40x30x35 je plná, uzavřené rukojeti, hladké dno i stěny. Je vyrobena tak, aby byla efektivní a praktická.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN plnou 40x30x35 můžete použít pro skladování a přepravu potravin v domácnosti, v obchodě nebo v restauraci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 8594177264027 |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 29.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 24 cm |
| Vnitřní výška: | 34.5 cm |
| Objem: | 28.8 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 35 cm |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




