Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x22
Kód: TBA-971010Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká úspora místa – díky stohovatelnému designu lze prázdné bedny do sebe zasunout, což je velkou předností v logistice.
- Atest na styk s potravinami – přepravka je vyrobena z materiálu, který je atestován na styk s potravinami, což zajišťuje bezpečnost potravin.
- Lehká manipulace – přepravka má uzavřené rukojeti, hladké dno i stěny, což zajišťuje snadnou manipulaci a přepravu.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x22 je plná přepravka s uzavřenou rukojetí, hladkým dnem a stěnami. Je vyrobena z materiálu, který je atestován na styk s potravinami.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN plnou 60x40x22 můžete využít pro skladování a přepravu potravin, například pro prodejce potravin, restaurace nebo supermarket.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 8594177263860 |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 37 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




