Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x27
Kód: TBA-971020Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká úspora místa – díky možnosti stohování se dochází k velké úspoře místa, což je velkou předností v logistice.
- Atest na styk s potravinami – přepravka je vhodná pro skladování a přepravu potravin.
- Stohovatelná konstrukce – jednoduchým otočením lze prázdné bedny do sebe zasunout.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x27 je plná, uzavřené rukojeti, hladké dno i stěny, což zajišťuje bezpečnou přepravu a skladování potravin.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN plnou 60x40x27 můžete využít pro skladování a přepravu potravin v obchodě, restauraci nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| EAN: | 8594177263877 |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 45.5 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




