Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x30
Kód: TBA-971030Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovatelnost – umožňuje úsporu místa díky jednoduchému zasouvání prázdných beden do sebe.
- Atest na styk s potravinami – zajišťuje bezpečnost potravin během skladování a přepravy.
- Hladké dno a stěny – zajišťuje snadnou čistotu a manipulaci s přepravkou.
Popis produktu
Přepravka SN plná 60x40x30 je plná, uzavřená a má hladké dno a stěny. Je vyrobena tak, aby byla vhodná pro skladování a přepravu potravin.
Kde ho využijete
Přepravku SN plnou 60x40x30 můžete využít pro skladování a přepravu potravin v obchodě, restauraci nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 8594177263884 |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 34.5 cm |
| Objem: | 50.5 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 30 cm |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




