Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x35
Kód: TBA-971040Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné stohování – umožňuje jednoduchým otočením zasunout prázdné bedny do sebe, což je velkou předností v logistice.
- Atest na styk s potravinami – umožňuje bezpečné skladování a přepravu potravin.
- Stohovatelné design – umožňuje maximální úsporu místa.
Popis produktu
Přepravka stohovatelná SN plná 60x40x35 je plná přepravka s uzavřenou rukojetí, hladkým dnem a stěnami. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje snadné stohování a má atest na styk s potravinami.
Kde ho využijete
Přepravku stohovatelnou SN plnou 60x40x35 můžete využít pro skladování a přepravu potravin, například pro prodejce potravin, restaurace nebo caterinговé služby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stohovatelné přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.42 kg |
| EAN: | 8594177263907 |
| Hmotnost: | 2.42 kg |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 45 cm |
| Vnitřní šířka: | 33.5 cm |
| Vnitřní výška: | 34.5 cm |
| Objem: | 59 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 35 cm |
| Hmotnost: | 2.42 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




