Příčka pro EURO přepravku 40x30x12 cm - krátká
Kód: TBA-967411Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná organizace – Umožňuje přehledné rozdělení vnitřního prostoru přepravky přesně podle Vašich potřeb.
- Bezpečný transport – Zabraňuje pohybu a poškození menších předmětů během manipulace s bednou.
- Zásuvný systém – Předfrézované drážky zaručují snadnou a velmi rychlou kompletaci dělícího systému.
Popis produktu
Příčky do přepravek jsou nezbytným prvkem pro organizaci a ochranu různých přepravovaných předmětů. Tyto praktické oddělovače umožňují bezpečný transport a skladování různorodých materiálů a výrobků. Pomocí příček můžete euro přepravky libovolně rozdělit a plně tak využít jejich vnitřní kapacitu.
Kompatibilita a využití
Pro správné fungování dělícího systému je nutné použít alespoň jednu dlouhou a jednu krátkou příčku. Rozměr příčky vybírejte vždy podle přesných rozměrů Vaší kompatibilní EURO přepravky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594177265819 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 26.7 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 26.7 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 26.7 x 0.3 x 10 cm |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




