Příčný předěl s výřezem pro regálový box - 23,4x14 cm
Kód: TBA-964473Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Pevné uchycení – umožňuje snadné napojení na podélnou příčku s výřezy, čímž vznikne síť menších přihrádek uvnitř regálového boxu.
- Ergonomicky tvarovaná hrana – usnadňuje manipulaci s obsahem.
- Systematické uložení – perfektní volba pro uložení drobného materiálu.
Popis produktu
Příčný předěl s výřezem umožňuje snadné napojení na podélnou příčku s výřezy, čímž vznikne síť menších přihrádek uvnitř regálového boxu.
Kde ho využijete
Vhodné pro systematické uložení drobného materiálu, například pro regálové boxy 964130, 964230, 964330, 964430.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594177269077 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Výška: | 12.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 22.3 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 22.3 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 12.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 22.3 x 0.3 x 12.9 cm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




