Proklad 56,5x36,5
Kód: TBA-967401Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – díky němu můžete lépe uspořádat své zboží v přepravce.
- Snadnější přepravu – díky němu můžete lépe chránit své zboží před poškozením během přepravy.
- Flexibilita – můžete jej použít jako další dělicí rovinu pro různé druhy zboží.
Popis produktu
Proklad 56,5x36,5 je ideální pro ty, kteří potřebují ještě lepší uspořádání v euro přepravce. Díky němu můžete lépe uspořádat své zboží a chránit je před poškozením během přepravy.
Kde ho využijete
Proklad 56,5x36,5 je vhodný pro přepravu zboží v euro přepravce, například pro prodejce, kteří potřebují bezpečně přepravovat své zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8594177267875 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Výška: | 0.2 cm |
| Šířka: | 36.5 cm |
| Délka: | 56.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 56.5 cm |
| Šířka: | 36.5 cm |
| Výška: | 0.2 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 56.5 x 36.5 x 0.2 cm |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




