Propojení na 2 IBC s vypouštěcím zahradním kohoutem 3/4"
Kód: TBA-960083Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné propojení – umožňuje snadné spojení dvou nádrží IBC.
- Široká kompatibilita – kompatibilní s nádržemi IBC o průměru 50 mm a zahradním kohoutem 3/4".
- Velká flexibilita – obsahuje redukce DN50 x vnější jemný závit 1", kolena a "T" redukce pro snadné propojení.
Popis produktu
Propojení na 2 IBC s vypouštěcím zahradním kohoutem 3/4" je kompletní propojovací sada, která obsahuje 2x IBC redukce DN50 x vnější jemný závit 1", 2x kolena - redukce vnitřní jemný závit 1" x svěrná spojka 32, 1x "T" redukce vnitřní jemný závit 1" x svěrná spojka 32 a 1x zahradní kohout 3/4".
Kompatibilita a využití
Propojení na 2 IBC s vypouštěcím zahradním kohoutem 3/4" je kompatibilní s nádržemi IBC o průměru 50 mm a zahradním kohoutem 3/4". Je vhodný pro použití v různých aplikacích, jako jsou například skladování kapalin nebo plynů. Balení obsahuje 2x trubka PeHD 32x3 mm, délka 48 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly - pro nádoby na dešťovou vodu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594177266342 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | cm |
| Výška: | cm |
| Objem: | l |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




