Regálový box 30x15,6x9 cm
Kód: TBA-964110Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje efektivní stohovatelnost díky robustní konstrukci.
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují přehlednost.
- Manipulovatelnost – ergonomický tvar umožňuje pohodlnou manipulaci.
Popis produktu
Regálový box 30x15,6x9 cm je plastový box s integrovanými držáky etiket. Je ideálním řešením pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kompatibilita a využití
Regálový box 30x15,6x9 cm je vhodný do regálů a karuselových zakladačů. Měří 30x15,6x9 cm a je vyroben z plastu. Je možné jej použít pro uskladnění a manipulaci drobných dílů, jako jsou součástky, náhradní díly apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8594177264416 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 26.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 13.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 3 l |
| Rozměr: | 30 x 15.6 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




