Regálový box 30x23,4x9 cm
Kód: TBA-964120Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují snadnou identifikaci obsahu.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce umožňuje efektivní uskladnění.
- Pohodlná manipulace – ergonomický tvar umožňuje snadnou manipulaci s regálovým boxem.
Popis produktu
Regálový box 30x23,4x9 cm je vyroben z robustní konstrukce, která umožňuje efektivní stohovatelnost a uskladnění drobných dílů. Je ideální pro použití v regálech a karuselových zakladačích.
Kde ho využijete
Regálový box 30x23,4x9 cm je vhodný pro uskladnění a manipulaci drobných dílů v různých oblastech, jako je například výroba, skladování nebo prodej.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8594177264591 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 26.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 21.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 4 l |
| Rozměr: | 30 x 23.4 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




