Regálový box 40x11,7x9 cm
Kód: TBA-964200Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují přehledný uskladnění a manipulaci drobných dílů.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce zajišťuje efektivní stohovatelnost regálových boxů.
- Pohodlná manipulace – ergonomický tvar umožňuje pohodlnou manipulaci s regálovým boxem.
Popis produktu
Regálový box 40x11,7x9 cm je vyroben z robustní konstrukce a je ideální pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kde ho využijete
Regálový box 40x11,7x9 cm je vhodný do regálů a karuselových zakladačů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8594177264430 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 36.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 9.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 2 l |
| Rozměr: | 40 x 11.7 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




