Regálový box 40x15,6x9 cm
Kód: TBA-964210Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje pohodlnou manipulaci díky ergonomickému tvaru.
- Effektivní stohovatelnost – zaručena robustní konstrukcí boxů.
- Přehlednost – zaručena pomocí integrovaných držáků etiket.
Popis produktu
Regálový box 40x15,6x9 cm je vyroben z robustní konstrukce a umožňuje efektivní stohovatelnost. Je ideální pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kde ho využijete
Regálový box 40x15,6x9 cm je velmi vhodné do regálů a karuselových zakladačů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8594177264485 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 36.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 13.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 4 l |
| Rozměr: | 40 x 15.6 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




