Regálový box 40x23,4x14 cm
Kód: TBA-964230Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují přehledný uskladnění a manipulaci drobných dílů.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce boxu umožňuje efektivní stohovatelnost.
- Pohodlná manipulace – ergonomický tvar boxu umožňuje pohodlnou manipulaci.
Popis produktu
Regálový box 40x23,4x14 cm je vyroben z robustní konstrukce, která umožňuje efektivní stohovatelnost a pohodlnou manipulaci. Je ideální pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kde ho využijete
Regálový box 40x23,4x14 cm je vhodný do regálů a karuselových zakladačů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8594177264683 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 36.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 21.5 cm |
| Vnitřní výška: | 13.5 cm |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 40 x 23.4 x 14 cm |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




