Regálový box 50x15,6x9 cm
Kód: TBA-964310Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují přehledný uskladnění a snadnou manipulaci.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce zajišťuje efektivní stohovatelnost a uskladnění.
- Ergonomie – ergonomický tvar umožňuje pohodlnou manipulaci a uskladnění.
Popis produktu
Regálový box 50x15,6x9 cm je vyroben z robustní konstrukce a je ideální pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kde ho využijete
Regálový box 50x15,6x9 cm je vhodný do regálů a karuselových zakladačů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8594177264645 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 47 cm |
| Vnitřní šířka: | 13.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 50 x 15.6 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




