Regálový box 50x23,4x14 cm
Kód: TBA-964330Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje pohodlnou manipulaci díky ergonomickému tvaru.
- Úspora místa – efektivní stohovatelnost zaručuje robustní konstrukcí.
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují přehlednost.
Popis produktu
Regálový box 50x23,4x14 cm je vyroben z robustní konstrukce, která umožňuje efektivní stohovatelnost. Je ideální pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kde ho využijete
Regálový box 50x23,4x14 cm je velmi vhodné do regálů a karuselových zakladačů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 8594177264621 |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 47 cm |
| Vnitřní šířka: | 21.5 cm |
| Vnitřní výška: | 13.5 cm |
| Objem: | 13 l |
| Rozměr: | 50 x 23.4 x 14 cm |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




