Regálový box 60x11,7x9 cm
Kód: TBA-964400Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ukládací kapacita – umožňuje uskladnění a manipulaci drobných dílů.
- Integrované držáky etiket – zajišťují přehlednost a usnadňují manipulaci.
- Robustní konstrukce – zajišťuje efektivní stohovatelnost.
- Ergonomický tvar – umožňuje pohodlnou manipulaci.
Popis produktu
Regálový box 60x11,7x9 cm je plastový box s integrovanými držáky etiket a robustní konstrukcí. Je vhodný pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Kompatibilita a využití
Regálový box 60x11,7x9 cm je vhodný pro použití v regálech a karuselových zakladačích. Má rozměry 60x11,7x9 cm a je vhodný pro uskladnění a manipulaci drobných dílů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8594177264669 |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 9.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 4 l |
| Rozměr: | 60 x 11.7 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




