Regálový box ESD 30x11,7x9 cm
Kód: TBA-964610Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – efektivní stohovatelnost je zaručena robustní konstrukcí boxů.
- Snadná manipulace – regálový box je ideální pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží.
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují přehlednost a snadnou identifikaci obsahu.
Popis produktu
Regálový box ESD 30x11,7x9 cm je vyroben z odolného materiálu a je určen pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží.
Kompatibilita a využití
Regálový box ESD 30x11,7x9 cm je kompatibilní s elektronikou třídy ESD a je vhodný pro použití v prostředí s vysokou úrovní statické elektřiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8594177264874 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 26.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 9.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 2 l |
| Rozměr: | 30 x 11.7 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




