Regálový box ESD 30x23,4x14 cm
Kód: TBA-964640Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky integrovaným držákům etiket je přehlednost zaručena.
- Effektivní stohovatelnost – robustní konstrukce boxů zajišťuje snadné uskladnění.
- Široké využití – ideální pro uskladnění elektronického zboží.
Popis produktu
Regálový box ESD 30x23,4x14 cm je vyroben z materiálu, který je odolný vůči statické elektřině a zajišťuje ochranu elektronického zboží před poškozením.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 30x23,4x14 cm je ideální pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží v různých oblastech, jako jsou například výrobní linky, skladové prostory nebo laboratoře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 8594177264935 |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 26.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 21.5 cm |
| Vnitřní výška: | 13.5 cm |
| Objem: | 7 l |
| Rozměr: | 30 x 23.4 x 14 cm |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




