Regálový box ESD 40x11,7x9 cm
Kód: TBA-964650Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje snadnou manipulaci s elektronikou, aniž by došlo k poškození statickou elektřinou.
- Úspora místa – díky robustní konstrukci a efektivní stohovatelnosti je možné uložit více produktů na menší plochu.
- Preventivní ochrana – integrované držáky etiket zajišťují přehlednost a zabrání ztrátě produktů.
Popis produktu
Regálový box ESD 40x11,7x9 cm je vyroben z materiálu, který chrání elektronické součástky před statickou elektřinou. Je ideální pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 40x11,7x9 cm je vhodný pro skladování a manipulaci elektronických komponentů, jako jsou mikročipy, kondenzátory, rezistory a další.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8594177264942 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 36.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 9.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 2 l |
| Rozměr: | 40 x 11.7 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




