Regálový box ESD 40x15,6x9 cm
Kód: TBA-964660Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přehlednost – integrované držáky etiket zajišťují snadnou identifikaci obsahu.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce umožňuje efektivní uskladnění.
- Chrání zboží – ESD materiál chrání elektronické zboží před statickou elektřinou.
Popis produktu
Regálový box ESD 40x15,6x9 cm je vyroben z materiálu, který chrání elektronické zboží před statickou elektřinou. Je ideální pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 40x15,6x9 cm je vhodný pro uskladnění a manipulaci elektronického zboží, jako jsou počítače, telefony, tablety a další elektronické produkty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594177264959 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 36.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 13.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 4 l |
| Rozměr: | 40 x 15.6 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




