Regálový box ESD 50x11,7x9 cm
Kód: TBA-964690Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje snadnou manipulaci s elektronikou, díky integrovaným držákům etiket.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce zajišťuje efektivní stohovatelnost regálových boxů.
- Chrání zboží – chrání elektronické zboží před statickou elektřinou, díky ESD materiálu.
Popis produktu
Regálový box ESD 50x11,7x9 cm je určen pro uskladnění a manipulaci s elektronikou. Je vyroben z materiálu, který chrání zboží před statickou elektřinou.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 50x11,7x9 cm je vhodný pro skladování a manipulaci s elektronikou v různých průmyslových odvětvích, jako jsou například IT, telekomunikace nebo elektronika.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8594177264980 |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 47 cm |
| Vnitřní šířka: | 9.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 3 l |
| Rozměr: | 50 x 11.7 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




