Regálový box ESD 50x15,6x9 cm
Kód: TBA-964700Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje snadnou manipulaci s elektronikou díky své robustní konstrukci.
- Stohovatelnost – umožňuje efektivní stohovatelnost díky své robustní konstrukci.
- Přehlednost – nabízí přehlednost díky integrovaným držákům etiket.
Popis produktu
Regálový box ESD 50x15,6x9 cm je určen pro uskladnění elektronického zboží a nabízí robustní konstrukci, která zajišťuje snadnou manipulaci a efektivní stohovatelnost.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 50x15,6x9 cm je vhodný pro uskladnění elektronického zboží v obchodě, dílně nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594177264997 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 15.6 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 47 cm |
| Vnitřní šířka: | 13.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 50 x 15.6 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




