Regálový box ESD 50x23,4x9 cm
Kód: TBA-964710Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné uskladnění elektronického zboží – umožňuje efektivní stohovatelnost a přehlednost díky integrovaným držákům etiket.
- Robustní konstrukce – zajišťuje dlouhou životnost produktu.
- Effektivní stohovatelnost – umožňuje uložit více produktů na menší plochu.
Popis produktu
Regálový box ESD 50x23,4x9 cm je vyroben z robustní konstrukce a je ideální pro uskladnění elektronického zboží. Je vybaven integrovanými držáky etiket, které zajišťují přehlednost a efektivní stohovatelnost.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 50x23,4x9 cm je vhodný pro uskladnění elektronického zboží v obchodě, dílně nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8594177265000 |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 47 cm |
| Vnitřní šířka: | 21.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 8 l |
| Rozměr: | 50 x 23.4 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




