Regálový box ESD 60x23,4x9 cm
Kód: TBA-964750Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky integrovaným držákům etiket je přehlednost zaručena.
- Stohovatelnost – robustní konstrukce zajišťuje efektivní stohovatelnost.
- Chrání zboží – materiál chrání zboží před statickou elektřinou.
Popis produktu
Regálový box ESD 60x23,4x9 cm je určen pro uskladnění elektronického zboží. Je vyroben z materiálu, který chrání zboží před statickou elektřinou.
Kde ho využijete
Regálový box ESD 60x23,4x9 cm je vhodný pro skladování elektronického zboží, jako jsou počítače, telefony nebo další elektronické komponenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8594177265048 |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 23.4 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 21.5 cm |
| Vnitřní výška: | 8.5 cm |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 60 x 23.4 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




