Servisní konev 10l
Kód: TBA-948500Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti poškození – speciální materiál zajišťuje dlouhou životnost produktu.
- Speciální tvar – konv je určený pro plnění provozních kapalin.
- Velikost – objem konve je 10l.
Popis produktu
Servisní konev 10l je vyroben z odolného plastu, který je chráněn proti UV záření, povětrnostním a mechanickým poškozením. Silné provedení zajišťuje dlouhou životnost produktu.
Kde ho využijete
Servisní konev 10l je vhodný pro plnění provozních kapalin v různých odvětvích, jako jsou například strojírenství, automobilový průmysl nebo zemědělství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 8594177265697 |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Délka: | 67 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 67 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PE |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 67 x 17 x 32 cm |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




