Skládací bigbox 120x100x97,5 3 ližiny - 2x vkl.okno
Kód: TBA-981054Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje skladování ve složeném stavu, což snižuje potřebnou plochu.
- Velký objem – umožňuje uložení velkého množství zboží, což je ideální pro skladování a dopravu.
- Snadné manipulaci – vkládací otvory umožňují lehkou manipulaci při vyskladnění a naložení.
Popis produktu
Skládací bigbox 120x100x97,5 cm je vyroben z materiálu, který je odolný proti poškození a snadný na čištění. Je ideální pro dopravu, manipulaci a skladování zboží.
Kde ho využijete
Skládací bigbox 120x100x97,5 cm je vhodný pro skladování a dopravu zboží v různých odvětvích, jako jsou například logistika, distribuce a e-commerce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY skládací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 61.3 kg |
| EAN: | 8594177267356 |
| Hmotnost: | 61.3 kg |
| Výška: | 97.5 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 97.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 112 cm |
| Vnitřní šířka: | 92 cm |
| Vnitřní výška: | 80.5 cm |
| Objem: | 825 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 97.5 cm |
| Hmotnost: | 61.3 kg |
| Nosnost dynamická: | 750 kg |
| Nosnost statická: | 3000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




