Skládací bigbox 120x100x97,5 4 nohy - 2x vkl.okno
Kód: TBA-981053Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje skladování ve složeném stavu, což zvyšuje kapacitu pro uložení dalších produktů.
- Velký objem – umožňuje uložení většího množství produktů, což je výhodné pro skladování a dopravu.
- Snadné manipulaci – vkládací otvory umožňují lehkou manipulaci při vyskladnění a naložení produktů.
Popis produktu
Skládací bigbox 120x100x97,5 cm je vyroben z materiálu, který je odolný proti poškození a snadné čištění. Je vhodný pro dopravu, manipulaci a skladování produktů.
Kde ho využijete
Bigbox je vhodný pro skladování a dopravu produktů v různých odvětvích, jako jsou například elektronika, textil, nebo potravinářství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY skládací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 54.8 kg |
| EAN: | 8594177267349 |
| Hmotnost: | 54.8 kg |
| Výška: | 97.5 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 97.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 112 cm |
| Vnitřní šířka: | 92 cm |
| Vnitřní výška: | 80.5 cm |
| Objem: | 825 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 97.5 cm |
| Hmotnost: | 54.8 kg |
| Nosnost dynamická: | 500 kg |
| Nosnost statická: | 3000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




