Skládací bigbox 120x80x95 3 ližiny - 2x vkl.okno
Kód: TBA-981052Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velký objem – umožňuje uložení velkého množství zboží, zatímco ve složeném stavu zabírá minimum místa.
- Snadné čištění – materiál je odolný proti prachu a jiným nečistotám, což zajišťuje snadné čištění a údržbu.
- Hygienicky nezávadný – materiál je bezpečný pro skladování potravin, léků a dalších hygienicky citlivých produktů.
Popis produktu
Skládací bigbox 120x80x95 3 ližiny - 2x vkl.okno je skladací box, který umožňuje snadnou manipulaci a skladování zboží. Díky své konstrukci je ideální pro dopravu a manipulaci.
Kde ho využijete
Tento skladací box je vhodný pro skladování zboží v maloobchodních prodejnách, skladových prostorách nebo pro dopravu zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY skládací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50.2 kg |
| EAN: | 8594177267332 |
| Hmotnost: | 50.2 kg |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 112 cm |
| Vnitřní šířka: | 72 cm |
| Vnitřní výška: | 78 cm |
| Objem: | 630 l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 95 cm |
| Hmotnost: | 50.2 kg |
| Nosnost dynamická: | 750 kg |
| Nosnost statická: | 3000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




