Skládací paletový box 80x60x55 lehčená paleta
Kód: TBA-981009Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná skladnost – umožňuje snadné skladování a přepravu zboží.
- Lehký materiál – zajišťuje minimální zatížení a snadnou manipulaci.
- Velký objem – nabízí dostatečný prostor pro skladování a přepravu zboží.
Popis produktu
Skládací paletový box 80x60x55 lehčená paleta je vyroben z lehkého materiálu a nabízí praktické řešení pro skladování a přepravu zboží. Jeho skladnost a lehkost zajišťují snadnou manipulaci a minimalizují zatížení.
Kde ho využijete
Idealní je pro skladování a přepravu zboží v obchodech, skladích a při přepravě zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY skládací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 8594177266908 |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| Výška: | 57 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP/HDPE reg. |
| Vnitřní délka: | 75 cm |
| Vnitřní šířka: | 55 cm |
| Vnitřní výška: | 41 cm |
| Objem: | 169 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 57 cm |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




