Skládací paletový box 80x60x55 plná paleta
Kód: TBA-981015Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná skladba a demontáž – umožňuje snadné uskladnění a přepravu zboží.
- Pevný a odolný materiál – zajišťuje bezpečné uložení zboží.
- Velký objem – umožňuje uložení většího množství zboží.
Popis produktu
Skládací paletový box 80x60x55 plná paleta je vyroben z pevného plastu, který je odolný vůči poškození a zničení. Díky své skladatelné konstrukci je ideální pro uskladnění a přepravu zboží.
Kde ho využijete
Skládací paletový box 80x60x55 plná paleta je vhodný pro skladování a přepravu zboží v různých odvětvích, jako jsou například obchody, sklady nebo dopravci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY skládací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18.5 kg |
| EAN: | 8594177267684 |
| Hmotnost: | 18.5 kg |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP/HDPE reg. |
| Vnitřní délka: | 75 cm |
| Vnitřní šířka: | 55 cm |
| Vnitřní výška: | 41 cm |
| Objem: | 196 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 60 cm |
| Hmotnost: | 18.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




