Skládací přepravka 60x40x30 bez víka
Kód: TBA-965872Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje stohování a skladování ve složené fázi.
- Stabilita – stabilní ve stohování i ve složené fázi.
- Možnost potisku – umožňuje přizpůsobit produkt vaší značce.
Popis produktu
Skládací přepravka 60x40x30 bez víka je vyrobená z kvalitního polypropylenu, který nabízí vysokou odolnost a trvanlivost. Její skládací design umožňuje úsporu místa a snadné skladování.
Kde ho využijete
Tato skládací přepravka je ideální pro distribuční účely, jako jsou například dodávky zboží nebo materiálů. Je také vhodná pro skladování a přepravu malých nebo lehkých předmětů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| EAN: | 8594177260401 |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 55.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 35.5 cm |
| Vnitřní výška: | 28 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 30 cm |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




