Skládací přepravka 60x40x32 s víkem
Kód: TBA-965880Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje skladovat více věcí ve stejné velikosti.
- Stabilita ve stohování – díky své konstrukci se přepravka snadno stáhne a uloží.
- Možnost potisku – umožňuje přizpůsobit přepravku vašim potřebám.
Popis produktu
Skládací přepravka 60x40x32 s víkem je praktickým řešením pro distribuci a skladování zboží. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který je odolný a snadno se čistí.
Kde ho využijete
Tato přepravka je ideální pro distribuční účely, jako je například přepravování zboží do obchodů nebo skladů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.58 kg |
| EAN: | 8594177264201 |
| Hmotnost: | 3.58 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 55.6 cm |
| Vnitřní šířka: | 36 cm |
| Vnitřní výška: | 29.4 cm |
| Objem: | 58 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Hmotnost: | 3.58 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




