Skládací přepravka 60x40x42 s víkem
Kód: TBA-965883Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje skladovat více věcí ve stejné velikosti.
- Stabilita ve stohování – díky konstrukci přepravky zůstává stabilní i při stohování.
- Možnost potisku – umožňuje přizpůsobit přepravku vašim potřebám.
Popis produktu
Skládací přepravka 60x40x42 s víkem je praktickým řešením pro distribuci a skladování věcí. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který je odolný a snadno se čistí.
Kde ho využijete
Skládací přepravku 60x40x42 s víkem můžete použít pro distribuci zboží, skladování věcí nebo jako přepravku pro různé akce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.27 kg |
| EAN: | 8594177264225 |
| Hmotnost: | 4.27 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 55.6 cm |
| Vnitřní šířka: | 36 cm |
| Vnitřní výška: | 39.4 cm |
| Objem: | 78 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 42 cm |
| Hmotnost: | 4.27 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




