Skládací přepravka 80x60x45 s víkem
Kód: TBA-965844Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje skladovat více věcí ve stejné velikosti.
- Stabilita ve stohování – díky své konstrukci se přepravka snadno stáhne a uloží.
- Možnost potisku – umožňuje přizpůsobit přepravku vašim potřebám.
Popis produktu
Skládací přepravka 80x60x45 s víkem je praktickým řešením pro skladování a přepravu věcí. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který je odolný a snadno se čistí.
Kde ho využijete
Přepravku můžete použít pro distribuci zboží, skladování věcí nebo jako pomocnou přepravku pro různé účely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 8594177262993 |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 75 cm |
| Vnitřní šířka: | 55 cm |
| Vnitřní výška: | 41 cm |
| Objem: | 169 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 45 cm |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




