Skládací přepravka děrovaná 40x30x12 růžová
Kód: TBA-967801Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné skladování – díky skládací konstrukci se snadno uloží do malého prostoru.
- Pevná konstrukce – děrovaná plocha zajišťuje pevné uchycení předmětů.
- Praktické využití – vhodná pro přepravu malých předmětů, jako jsou knihy, dokumenty nebo malé hračky.
Popis produktu
Skládací přepravka děrovaná 40x30x12 cm je praktickým řešením pro přepravu malých předmětů.
Kde ho využijete
Přepravku můžete využít pro přepravu malých předmětů, jako jsou knihy, dokumenty nebo malé hračky, do školy, do práce nebo na cestování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8594177267677 |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 36.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 26.9 cm |
| Vnitřní výška: | 10.5 cm |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 12 cm |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




