Skládací přepravka děrovaná 60x40x12
Kód: TBA-967820Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje stohování přepravky ve srovnání s klasickými boxy.
- Stabilita – přepravka je stabilní ve stohování i ve složené fázi.
- Ideální distribuční přepravka – ideální pro distribuci zboží ve všech odvětvích.
Popis produktu
Skládací přepravka děrovaná 60x40x12 je určena pro skladování a distribuci zboží. Je vyrobena z kvalitního polypropylenu a nabízí úsporu místa ve stohování.
Kde ho využijete
Přepravku lze využít pro skladování a distribuci zboží ve všech odvětvích, jako jsou například obchody, restaurace nebo služby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8594177265659 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 10.5 cm |
| Objem: | 21 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 12 cm |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




